Anasayfa Kreston International Kurumsal Hizmetler Kariyer İletişim  
FAYDALI LİNKLER
PRATİK BİLGİLER
  Üye firmalarının
Uluslararası listesi
 
Kreston International
 

Kreston International

Kreston International Limited, dünya çapında bir bağımsız denetim şirketler ağıdır. 1971’de kurulmuş, dünyanın çeşitli yerlerinde bulunan üye şirketlere güvenilir ve kolay erişilebilir hizmet sunmaktadır. Şu anda Kreston International, 700 ofisi ve 19,500 kişilik çalışanıyla toplam 95 ülkeye yayılmış durumdadır.

Bugünkü ekonomik ortamda, hızla gelişen yeni pazarlar, gelişen iletişim ağları ve daha çok uluslararası hareketlilik sonucunda, işletmeler küresel ölçekte faaliyet göstermektedirler. Başarılı global işletmeler yerel uzman ve temaslarının avantajlarından yararlanabilmek adına her ülkede bulunan muhasebe ve danışmanlık hizmetlerinden faydalanmayı tercih etmektedir.

Uluslararası iş alanına ilk defa girişinizde ya da mevcut global işletmenizi ileriye taşırken, Kreston üyeleri size kapsamlı profesyonel hizmet vermek amacıyla oradadır. Kreston üye şirketleri müşterilerine uluslararası çözümler sunmak amacıyla yakın temas halinde çalışmaktadırlar.

Kendi şirketlerinin yöneticileri olan üyelerimiz, müşterilerinin ticari çıkarlarını gözetirken onlara kişiye özel ve güvenilir hizmet sunmaktadırlar. Kreston üyeleri, kendi ülkelerinde en yüksek kalitedeki profesyonel hizmeti sağlamak amacıyla ayrı ayrı ülkelerde çalışmaktadırlar.

Kreston üyeleri tarafından size sunulan yerel düzenlemeler ve gümrük ile ilgili birinci elden bilgiler, kuruluşunuza dünya pazarında paha biçilemez bir rekabet avantajı sağlamaktadır. Gittiğiniz ülkede bulunan bir şirket ile çalışarak onların size sağlayacağı temaslardan ve şirketin itibarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca uluslararası hukukla ilgili bir sorunla karşılaştığınızda, Kreston üyeleri dünya çapında hizmet veren ağ bağlantılarını kullanarak sizlere acil ve uygun çözümler sunabilmektedir.

Birebir Temas

Bir Kreston International üyesi ile çalışmayı seçerek, yeni bir işe girerken karşılaşacağınız riskleri azaltmış olursunuz. Kreston üyesiyle yapacağınız birebir temaslarda söz konusu iş üzerinde kontrol sağlayabilirsiniz.

İşletmenizin muhasebe ve danışmanlık gereksinimleri ne olursa olsun, Kreston üyesi her zaman size profesyonel destek sağlamak için yanınızda olacaktır. Gerektiğinde, Kreston üyeleri konuyla ilgili başka uzmanlar bulmaya ve onlarla  işbirliği içinde çalışmaya hazırdırlar. Tüm Kreston International üyeleri, kendi ticaret, personel ve müşteri sorumluluğu olan bağımsız kuruluşlardır. Tüm üyeler hizmet sürekliliği ve kişiye özel hizmet anlayışını müşterilerine garanti etmektedir.

Kreston International üyesi olan bağımsız denetim şirketleri arasındaki sağlanan güçlü ilişki, kişiye özel servis anlayışına 24 saat uluslararası kapsama hizmetiyle ve müzakere edilmesi gereken kültürel köprüleri kaldırarak güçlü bir boyut katmaktadır.

Kreston sürekli büyüyor ve dünyanın büyük kıtalarında üye şirketleri mevcuttur. Üye şirketler tüm müşterilerine güvenilir servis sunmaktadır ve müşterileri adına üstün bir başarı sahip olmuştur. Her zaman ağımıza  katılmak isteyen yeni şirketleri dinlemeyi hazırız. Bir üye olarak, düzenlediğimiz ulusal ve uluslararası konferanslara katılmak ve teknik konularda ortak çalışma imkanı, yayınlar, eğitimler ve karşılıklı ziyaretler gibi avantajlardan yararlanıyorsunuz. Ayrıca, üye şirketlerle portal aracılığıyla görüşme yapmak, fikir geliştirmek ve temaslarda bulunabilirsiniz.

www.kreston.com